Pergoly com - EBACO.sk

Pergoly

Pergoly Brustor sú skvelým prostriedkom ako vytvoriť útulný priestor pre Vašu rodinu a priateľov. Tento dizajnový no hlavne funkčný výrobok Vám zaručí najväčší komfort  aj mimo interiéru Vášho domova. Kostra je vyrobená z hliníka a je doplnená zastrešením , ktoré Vás spoľahlivo ochráni pred silnými slnečnými lúčmi , ale aj dažďom . Na výber máte z niekoľkých modelov , vďaka čomu s istotou nájdete to správne riešenie pre Váše potreby. Pergolu nemusíte využívať len ako samostatne stojaci prvok vo Vašej záhrade (altánok) , ale skvelo poslúži  ako zatienenie Vašej terasy či v dome tak aj v byte . Svoje využitie isto nájde aj v komerčných priestoroch napríklad ako zastrešenie letných terás. Vašu pergolu môžete doplniť screenovými roletami , ktoré ešte viac podporia komfort Vášho pobytu na čerstvom vzduchu. Pomôžu ochrániť pred slnkom, vetrom, dažďom  ale aj pred zvedavými pohľadmi susedov ba dokonca poslúžia ako siete proti nepríjemnému hmyzu . Strecha pergoly má taktiež niekoľko alternatív .

Zastrešenie môže byť riešené hliníkovými lamelami , ktoré sú polohovateľné pre reguláciu svetla ktoré chcete vpustiť dnu . Pre najväčšiu ochranu Vášho priestoru je možnosť dodať snehovýdažďový senzor , ktorý automaticky lamely sklopí a priestor uzavrie .  Ak vám riešenie s lamelami nevyhovuje môžete zvoliť zastrešenie pomocou baldachýnu , Na výber máte niekoľko  stálofarebných látok rôznych materiálov. Baldachýn sa taktiež dá posúvať aby ste mohli regulovať mieru svetla čo prenikne dnu .

K Vašej pergole je možné dodať aj vykurovacie teleso , ktoré samozrejme predĺži čas , ktorý môžete v spoločnosti Vašich blízkych príjemne stráviť v exteriéri . Taktiež je v ponuke LED osvetlenie , nielen v bielej alternatívne ale aj vo farebnom prevedení RGB (červená, zelená, modrá) , ktoré sa inštaluje do rámov a lamiel pergoly .

Všetky naše pergoly sú vyrábané na mieru , takže iste nájdeme riešenie presne pre Vás .